Dárkové poukazy

Ostatní procedury

Rituál královny Kleopatry

Exkluzivní celotělové ošetření, inspirované prastarými alchymickými recepturami a zkrášlujícími rituály dávných královen, přináší dokonalou péči o pokožku těla. Je založeno na vzácných exotických olejích s hloubkově vyživujícím a omlazujícím účinky. Kúra zjemňuje, vyživuje a hydratuje pokožku, zvyšuje její pružnost a dodává jí mladiství jas. Intenzivní zpevnění a omlazení pokožky těla, detoxikace a hydratace pokožky těla.

Individuální léčebný tělocvik

Individuální cvičení je zaměřeno na správný nácvik uvolňovacích a posilovacích cviků pro udržení správné funkce kloubů a svalů. Pomáhá mírnit bolesti.

Léčebný tělocvik v bazénu

Cvičení pod dohledem fyzioterapeuta Vám pomůže zlepšit pohyblivost kloubů a správně procvičit celé tělo. Kromě efektu léčebné tělesné výchovy se příznivě uplatňuje vliv vody a její teplota.

Ultrazvuk

Jde o léčbu za pomocí zvuku. Na dané místo se nanese kontaktní prostředek, nastaví se intenzita a čas působení a fyzioterapeut pomalu bolestivé místo přejíždí hlavicí. Nejčastěji je indikován při kloubních a vertebrogenních potíží. Je nutná konzultace s lékařem.

Lymfodrenáž ruční

Manuální lymfodrenáž je prováděna na horních nebo dolních končetinách pomalými, jemnými krouživými pohyby. Procedura je zvláště vhodná při otocích končetin a po operacích ze zdravotního hlediska, z kosmetického hlediska při „pocitu unavených nohou“ a při ošetření celulitidy. Dochází k rozproudění lymfy. Masáž zvyšuje imunitu, podporuje detoxikaci organismu, uvolnění a mírné únavy.

Lymfodrenáž přístrojová

Princip spočívá v postupném nafukování jednotlivých komor drenážního návleku dle zadaného programu. Cílem lymfodrenáže je zlepšit odtok lymfy. Je vhodná pro ošetření unavených končetin (k rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu.), základ pro ošetření celulitidy (pomerančová kůže) a pokožky vůbec, doporučená jako prostředek na zvýšení imunity, detoxikaci organismu a prevenci vrásek. Tato terapie zvyšuje kondici o 10 až 15%m tedy je vhodná i pro výkonné sportovce.

Magnetoterapie

Procedura využívá léčebného působení magnetů. Přivádí vysokofrekvenční energii hluboko do tkání. Rozšiřuje cévy, zvyšuje celkovou obranyschopnost, má analgetické působení a relaxační účinek na příčně pruhované svalstvo. Zlepšuje přímým ohřevem funkci některých orgánů. Předepisuje se po úrazech, operacích, akutních ústřelech pomáhá při léčbě bolesti a zánětů.

Elektroléčba

Diadynamik, interferenční proudy, TENS a Träbertovy proudy.

Aerosolová individuální inhalace

Využívá se minerálních vod, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání.

Laser - scanner

Využívá se především pro rychlejší regeneraci ošetřované tkáně a rychlejší hojení ran. Její podstatou je místní prohřátí tkáně a její biostimulace. Buňky rychleji regenerují, snižuje se bolestivost a zvyšuje látkovou výměnu ve tkáních a buňkách, proces hojení bývá rychlejší.

Solární louka

Solární louku může využívat pouze klient se zdravou kůží. Je vhodné začít s kratší délkou svícení a postupně délku prodlužovat, max. 1x za den a nekombinovat se sluněním na slunci. Kontraindikace: tetracyklinová antibiotika, diuretika, antidepresiva, neuroleptika, chemoterapeutika, sulfasalazin, lokální kortikosteroidy, stav po očkování, antidiabetika, akutní zánětlivé a infekční kožní onemocnění, stavy po úrazy očí, rekonvalescence po operací oka laserem, hyperfunkce štítné žlázy, horečka, ischemická choroba srdeční a vysoký krevní tlak, opary, zarudnutí kůže po popáleninách.

Kryoterapie

Přikládání hmoty „kryoperlosa“ o teplotě -18°C na různé klouby horních nebo dolních končetin. Tím se zlepšuje prokrvení dané oblasti, výživa tkání, snižuje bolest. Vhodná při akutních úrazech tím, že zabraňuje vzniku větších otoků a hematomů, dále při zánětech kdy dojde ke sníženému vnímání bolesti a rehabilitací dosáhneme zvětšení rozsahu.

Parafín

Na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Oxygenoterapie

Jedná se o regenerační kyslíkovou kúru, která napomáhá k celkové regeneraci organizmu, zpomaluje proces tělesného i duševního stárnutí. Působí příznivě na psychiku, výrazně snižuje pocit stresu, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, snižuje nepříznivé dopady špatných ekologických podmínek na zdraví. Chrání před migrénou a stresy, je účinná při odstranění únavy a zlepšení spánku. Příznivě ovlivňuje organizmus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních.

Insulface oxidu uhličitého do podkoží

Aplikovaný oxid uhličitý působí proti bolesti, prokrvuje chladné končetiny, podporuje cévní systém, srdce a má vliv na činnost žláz s vnitřní sekrecí.

Saharský závan

Saharský závan představuje nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o jednorázové velmi teplé zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Při této proceduře se využívá účinků léčivé hlíny GHASSOUL, kterou využívali již staří Římané k léčbě různých kožních nemocí a při péči o pokožku. Ghassoul obsahuje velké množství minerálů jako např. hořčík, železo, sodík, zinek, které působí příznivě na pokožku. Ghassoul zklidňuje a desinfikuje pokožku a spolu s vůní jasmínu působí antidepresivně. Jasmín El Fell vytváří na pokožce ochranný filtr, vyhlazuje ji a hydratuje.

Celotělový zábal z mořských řas

Obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromidů a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Tyto prvky působí uklidňujícím účinkem na celé tělo, bahenní minerály obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Obnovuje rovnováhu minerálů, které pronikají přes pokožku do těla, tonizuje, odvádí toxiny. Vstřebává toxické látky a tukovou tkáň, zlepšuje stav pokožky. Má uvolňující účinek.

Bahenní zábal s mořskými řasami Yasmina

Zábal s obsahem mořských řas má příznivé zdravotní účinky. Zábaly působí detoxikačně a aktivují redukci tkání. Mořské řasy dodávají vitamíny A, E, C, B a jód, posilují cévy, udržují hydrataci pokožky, pomáhají odstranit kožní potíže. Mořské řasy podporují tvorbu kolagenu a z léčebného hlediska mají příznivý účinek na revmatismus, artrózu a respirační potíže. Z estetického hlediska se využívá zejména k formování a zeštíhlení postavy.

Kávové osvěžení

Procedura, která od začátku do konce naplňuje smysly aromatickou vůní čerstvých pražených zrn kávy. Je zaměřená na zeštíhlení a boj s celulitidou. Vysoký obsah účinných látek jako je káva, řasy a výtažek z hebanu zaručuje účinné a rychlé efekty, kterými jsou: redukce tukových tkání, odbourávání toxinů a zmenšení celulitidy. Kůže získává pevnost a atraktivní vzhled. Káva jako zdroj přírodního kofeinu působí jako povzbuzující prostředek, zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, detoxikuje, zrychluje lipolýzu a redukci celulitidy. Délka procedury 50 minut.

Kontraindikace: křečové žíly, rozšířené cévky tzv. pavoučky, těhotenství, v době kojení, den procedury není doporučeno používat solárium.

Důležitá informace: procedura, zvláště pak maska může způsobit pocit mravenčení, štípání a zarudnutí kůže, jedná se o normální jev. Příznaky mohou trvat až 30 minut.

Tělová péče z mrtvého moře

Tělová péče z Mrtvého moře bez soli s rozdrcenými lasturami hluboce očišťuje pokožku. Jeho mikročástice odstraňují špínu a odumřelé buňky, současně změkčují pokožku. Očištěná pokožka získává měkkost a světlost. Čistí a odstraňuje nečistoty, stimuluje obnovu buněk, pomáhá pokožce „dýchat“, zvyšuje schopnost vstřebávání. Obsahuje mořské výtažky - Laminaria Digitata, které vyživují, vracejí zářivost a svěžest pokožky, aktivují krevní oběh a rozdrcené lastury - OSTREA napomáhají odlupování odumřelých buněk.

Vinoterapie

Vinoterapie zahrnuje tonizaci, peeling, tělovou masku, závěrečnou péči. Součástí Vinného balíčku je navíc ještě vinná koupel a krátká vinná masáž. Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidant Procanidin, který je v nich obsažen, pohlcuje volné radikály padesátkrát silněji než vitamín E a výrazně silněji než vitamín C. Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného procesu stárnutí buněk. Velmi účinně pěstí, vypínají a zpevňují pokožku.

Brusinková vitamínová bomba / brusinková tělová maska

Brusinková vitaminová bomba zahrnuje tonizaci, peeling, tělovou masku Součástí balíčku Brusinkové osvěžení je také brusinková koupel a krátká brusinková masáž. Brusinky se v moderní kosmetologii používají pro jejich vysoký obsah vitamínů C a pro obsažené nenasycené mastné kyseliny. Rostlinný vitamín E-tokotrienol má antioxidační účinky a mastné kyseliny rekonstruují buněčné membrány. Produkty s obsahem brusinky účinně regenerují a osvěžují.

Chmelový ráj

Chmelový ráj se skládá z výživné lázně s pivem a obilnými klíčky a pivního zábalu. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Směs drcených bylin působí jako očistný peeling odstraňující z těla části kůže. Pivní kvasnice předávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny, sacharidy a přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky.

Čokoládové bahno

Lázně Lednice nabízejí dvě kombinace čokoládových procedur s názvem Čokoládové blaho a Čokoládové blaho III. Čokoládové blaho zahrnuje zábal z čokolády a čokoládové pohlazení těla Čokoládové blaho III. - je náš čokoládový sen a zahrnuje navíc čokoládový peeling a šálek horké čokolády Čokoláda působí na všechny smysly těla a zpomaluje proces předčasného stárnutí pokožky. Pomáhá vyhlazovat a zkrášlovat pokožku, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly.

Champagne speciál

Lázně Lednice nabízejí dvě kombinace procedur při využití kosmetických přípravků s vůní a účinky champagne pod názvem Champagne speciál a Champagne speciál III. Champagne speciál - se skládá ze šampaňské koupele, šampaňského pohlazení těla, masky „CHAMPAGNE“ a závěrečné péče Champagne speciál pak navíc obsahuje šampaňský peeling a dárek v podobě malé láhve šampaňského. Speciální kúra obsahuje řadu vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na pokožku, proti stárnutí kůže a dodávají mladistvý vzhled.

Kokosové omlazení

Přeneste se na chvíli do exotiky s naší exklusivní kokosovou kúrou, která se skládá z kokosového peelingu, masáže, zábalu a kokosové koupele.

Solný zábal s energetickým balzámem

Pomocí solných krystalů jemně odstraňuje povrchovou vrstvu odumřelých buněk epidermi. Krystaly soli jsou bohaté na minerály a éterické oleje vedou k detoxikaci pokožky. Pokožka je pak vyčištěná, hladká a pevná na dotek. Energetický balzám má silný anti-aging účinek. Umožňuje mikrocirkulaci pokožky, hydrolipidovou rovnováhu a urychluje její regeneraci. Umožňuje tělesnou i duševní revitalizaci a působí dlouhodobě pozitivně na udržování mladistvého a zdravého vzhledu pokožky.

Detoxikačně zeštíhlující kúra

Nová špičková procedura, která v pouhých čtyřech krocích vytvaruje postavu a znatelně omezí výskyt charakteristické "pomerančové kůže". "Kožní aktivátor" (1. krok) aktivuje procesy, krevní oběh, strukturu a vzhled pokožky. Zlepšuje vstřebávání aktivních složek obsažených v následných pěstících přípravcích a znásobuje jejich účinnost. "Zeštíhlující krém" (2. krok) zabraňuje rozpadání kolagenu a elastinu, působí protizánětlivě, aktivuje lymfu a díky vstřebávání do kůže stimuluje rozklad tuků. "Drenážní krém" (3. krok) řeší problémy se zadržováním vody a zároveň hydratuje pokožku. Má silný drenážní účinek, napomáhá regeneraci poškozených buněk a stimuluje imunitní systém kožních buněk. "Lipo detox finish" (4. krok) aktivuje rozklad tuků, působí protizánětlivě a proti zadržování vody v těle. Gelový krém "Lipo detox finish" zakoupíte také na domácí použití u nás na recepci lázeňského domu Perla. S jeho pomocí si úspěšně udržíte výsledky viditelně vytvarovaného těla.

Lázně Lednice

Lázně Lednice

Lázně nabízejí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím. Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody určitě uspokojí i náročnější klientelu.
Spa Resort Lednice

Spa Resort Lednice

Přijeďte si odpočinout od starostí všedních dní do Lednice. Uvolněte se a užijte si kvalitní wellness procedury. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky pobytů.